wielkanoc2020.jpg
Logo.png

● Jacy Jesteśmy...

 ...to kolejne spotkanie ostrowskiego środowiska plastycznego. Spotkanie - wystawa, odbywane w cyklu biennale, jest prezentacją dorobku środowiska minionych dwóch lat - tego, co osiągnęliśmy, jak się rozwijamy, ale to także wypracowanie kierunków i poszukiwanie nowych form współtworzenia krajobrazu kulturowego naszej małej ojczyzny.

37 twórców, którzy przyjęli nasze zaproszenie, zaprezentuje szerokie spektrum wyobraźni, warsztatu i uprawianych technik. Krajobrazy, postaci i abstrakcje w malarstwie, grafice, fotografii, rysunku, i rzeźbie.

Czytaj więcej...

● Jacy Jesteśmy...

...to kolejne spotkanie ostrowskiego środowiska plastycznego. Spotkanie - wystawa, odbywane w cyklu biennale, jest prezentacją dorobku środowiska minionych dwóch lat - tego, co osiągnęliśmy, jak się rozwijamy, ale to także wypracowanie kierunków i poszukiwanie nowych form współtworzenia krajobrazu kulturowego naszej małej ojczyzny. 37 twórców, którzy przyjęli nasze zaproszenie, zaprezentuje szerokie spektrum wyobraźni, warsztatu i uprawianych technik. Krajobrazy, postaci i abstrakcje w malarstwie, grafice, fotografii, rysunku, i rzeźbie. Aby dokonania twórcze ostrowskich plastyków towarzyszyły nam na co dzień, przygotowaliśmy ponownie ALMANACH Ostrowskiej Plastyki zawierający dwuletnie kalendarium na lata 2015-2016, w którym każdy miesiąc ilustrowany jest pracami wybranych artystów i ich krótką biografią.

W piątek, 12 grudnia br., o godz. 19.oo, podczas wernisażu spotkamy się tradycyjnie w gronie sympatyków i przyjaciół sztuki, autorów i galerii...
Zapraszamy!

Czytaj więcej...