florczyk.jpg
Logo.png

 

● ilustracje

Marcelina Bugzel. Ostrowianka. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się grafiką komputerową, ilustracją i malarstwem.

Czytaj więcej...

 

● kociambry 

Caffè Bravo i Galeria Sztuki Współczesnej zapraszają na Aromaty Sztuki.
Wernisaż w czwartek, 4 lipca 2019, godz. 19.oo,
Rynek 15 w Ostrowie Wielkopolskim

Szymon Wojtak. Miliczanin, rocznik 1988. Jest absolwentem Wydziału Pedagogiczno - Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (licencjat).Praca licencjacka pod kierunkiem profesora Jarosława Kozłowskiego. Zajmuje się malarstwem.

Czytaj więcej...

 

● pośród drzew...

Bistro i Caffè Bravo oraz Galeria Sztuki Współczesnej
zapraszają na Aromaty Sztuki. 
Wernisaż w czwartek, 21 lutego 2019, godz. 19.oo,

Stefania Leśniak. Ostrowianka. Malarskie marzenia spełnia uczestnicząc w zajęciach i wystawach pracowni malarskich „Passe Partout” w Ostrowskim Centrum Kultury

Czytaj więcej...

 

 

● Wielowymiarowość

Klaudia Sandecka. Ostrowianka. Artystycznie aktywna od dziecka (Ostrowskie Centrum Kultury) i zdeterminowana w projektowaniu przestrzeni jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (Architektura Wnętrz; 2018). Współpracowała już z: Ultra Architects, EASST.COM architectural solutions, Wnętrzarium - biuro projektowe, mode:lina™ architekci, czy Gras Reynés Arquitectos.

Czytaj więcej...

● prawdziwe nieprawdziwe

Wernisaż w czwartek, 12 kwietnia 2018, o godz. 19.oo. Bistro Bravo, Rynek 15, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy!

Karolina Treska. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Pracuje technicznie, żyje artystycznie - poetka, chórzystka, malarka i rysownik, zajmuje się także grafiką i rzeźbą.Uczestniczy w plenerach i wystawach zbiorowych.

Czytaj więcej...

● Wiz|j|erunki Marty Marszałł

Marta Marszałł
Ostrowianka, absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego
w Kaliszu UAM w Poznaniu (2016). Maluje najchętniej portrety,
zajmuje się także rysunkiem, grafiką, fotografią oraz pozłotnictwem.

Czytaj więcej...

● LA VIE UN ROSE ...Anny Michalczak

wernisaż 30 marca 2017, Caffe Bravo, Rynek 15. Zapraszamy!

Anna Michalczak. Ostrowianka, która barwnie spełnia swe marzenia uczestnicząc w zajęciach pracowni malarskich Uniwersytetu III Wieku „Impresja”

Czytaj więcej...

● Ada Strzelczyk

Absolwentka projektowania graficznego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (I stopień) i studentka jego II stopnia. Uczestniczka warsztatów Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk w Poznaniu. Członkini grupy graficznej Kopublikacja we Wrocławiu, współpracuje także z agencją Bękarty w Poznaniu i Bramą Poznania.

Czytaj więcej...

● Eurydyka

Wernisaż w czwartek, 17 marca 2016, o godz. 19.oo. Zapraszamy!  Bistro Bravo, Rynek 15


Absolwentka Liceum Plastycznego im. A. Kenara w Zakopanem i Wydziału Scenografii ASP w Warszawie (2014, prezentacja dyplomu podczas Coming Out -Najlepsze Dyplomy ASP), obecnie asystentka macierzystego wydziałuw Pracowni Projektowania Scenografii, dr. hab. Marka Chowańca.

Czytaj więcej...

● emocje Gabrieli Michalak

„Aromaty Sztuki” w Caffe Bravo (Rynek 15 w Ostrowie Wielkopolskim) w czwartek, 11 czerwca 2015, o godz. 19.oo. Zapraszamy!

Gabriela Michalak jest absolwentką Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu; uczestniczką wystaw zbiorowych i laureatką konkursów plastycznych. Zajmuje się fotografią nasyconą emocjami, obfitującą w różnorodne kreacje i formy.

Czytaj więcej...

● Ulotne... Krystyny Piotrowskiej

Caffe Bravo i Galeria Sztuki Współczesnej zapraszają na wernisaż, który odbędzie się w czwartek, 23 października 2014, o godz. 19.oo, w kawiarni przy ostrowskim Rynku 15

Czytaj więcej...

● Astrofoto Michał Nyklewicz

Michał Nyklewicz
Ostrowianin. Absolwent Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego
w Kaliszu UAM w Poznaniu (licencjat).
Od zawsze interesował się astronomią, a od kilku lat
fotografuje kosmos. W astrofotografii łączy sztukę z nauką...
www.astroniki.fbl.pl; www.facebook.com/AstroNiki1

Czytaj więcej...