ams.jpg
Logo.png

● Obszary psychodynamiczne Anny Wikło

Anna Wikło. Ostrowianka, rocznik 1980. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (dyplom z grafiki). Pracuje z dziećmi uzdolnionymi plastycznie w Ostrowskim Centrum Kultury, a także prowadzi cykliczne warsztaty graficzne dla dzieci i młodzieży. Tworzy obrazy, tkaniny oraz linoryty. Uczestniczka wielu plenerów interdyscyplinarnych oraz wystaw zbiorowych. Niezaangażowana społecznie, poprawna politycznie, szuka piękna... W malarstwie bez manifestu i programu łączy emocjonalność i skupienie na wartościach kolorystycznych obrazu.

Wernisaż w piątek, 24 lutego 2017, godz. 20.oo. Zapraszamy!

Ze specjalnym udziałem Xtreme State.

● Pragnienie Niedoczekań ks.Adama Kraski

 Wieczór autorski i promocja książki poetyckiej ks.Adama Kraski 

pt.PRAGNIENIE NIEDOCZEKAŃ

wtorek, 21 czerwca 2016, godzina 18.00, n-klub sztuka i edukacja, ul.Królowej Jadwigi 10, 

Ostrów Wielkopolski

● IMPRESJA

Zapraszamy na wernisaż w czwartek, 16 czerwca 2016, godz. 19.oo - sala konferencyjna, n klubu - sztuka i edukacja, ul. Królowej Jadwigi 10 w Ostrowie Wielkopolskim

Wystawa malarstwa uczestników Koła Plastycznego Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Czytaj więcej...

● Stefan Rusin - moje wędrowanie

wernisaż w czwartek, 4 marca 2016, godzina 19.oo. Zapraszamy!

Stefan Rusin, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki.
Uprawia rysunek, ilustrację książkową i malarstwo pastelowe.

Czytaj więcej...

● W szkle zaczarowane

Starosta Powiatu Sonneberg Christine Zitzmann i Starosta Powiatu Ostrowskiego Paweł Rajski oraz Dyrektor Berufsfachschule Glas Lauscha Romy Steiner i Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej Cezary Janiszewski zapraszają na otwarcie wystawy prac absolwentów Szkoły w Lauschy pt. W szkle zaczarowane, które odbędzie się w sobotę 12 grudnia, o godz. 11.oo w sali konferencyjnej n klubu - sztuka i edukacja, w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Królowej Jadwigi 10

Czytaj więcej...

Imaginacje Marii Lauks

Maria Lauks, rocznik 1957, jest absolwentką Studiów Podyplomowych na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi (2013; kierunek malarstwo i rysunek w pracowni prof. Andrzeja Grendy i prof. Mariana Kępińskiego). Mieszka i tworzy w Piotrkowie Trybunalskim, związana z łódzkim i warszawski środowiskiem artystycznym; zajmuje się malarstwem, ceramiką, witrażem i fotografią. Jest autorką kilku indywidualnych wystaw: w Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi, Warszawie i Zakopanem.

Czytaj więcej...

● a liczba ich.. 22...

MAM TALENT - to wystawa dorobku plastycznego uczestników Koła Plastycznego Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, będąca podsumowaniem rocznych podróży w krainie wyobraźni i warsztatowych zmagań z tworzywem. Cotygodniowe zajęcia prowadzone były pod okiem artystki plastyka Iwony Garbacz.

Zapraszamy na wernisaż w piątek, 26 czerwca 2015, o godz. 17.oo w sali konferencyjnej n klubu - sztuka i edukacja, ul. Królowej Jadwigi 10 w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

● Po nitce od kłębka... 

Prezentacja prac wykonanych przez Czesława Kmieciaka techniką haftu krzyżykowego. Wernisaż w piątek, 13 lutego 2015, godz. 19.oo. Sala konferencyjna „n klubu - sztuka i edukacja“ w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Królowej Jadwigi 10. Zapraszamy! 

Czytaj więcej...